DeLonghi

Společnost De´Longhi se při výrobě svých produktů inspiruje italskou společností, jejím životním stylem i dlouholetými tradicemi. Při nákupu špičkových výrobků De´Longhi si můžete být jisti, že kupujete zboží s neotřelým designem vysoké kvality.

Mottem společnosti je „Living innovation“, což přesně odpovídá koncepci celé společnosti De´Longhi. Nejde pouze o to, jaké produkty nabízí, ale jedná se především o způsob, jak k celému procesu přistupuje. Od úplného počátku, kdy jsou výrobky teprve u samotného návrhu až po konečný proces, ve kterém si zákazník vybere, co potřebuje. Obrovské úsilí je dáno do výzkumu a vývoje produktů, vysoký důraz se klade i na originální design a samozřejmostí je kvalitní výroba. De'Longhi je velmi znám precizním zpracováním a designem svých výrobků. V roce 2007 získali ocenění Red Dot design award za svou řadu domácích spotřebičů Esclusivo. Časopis Home Furnishing News uznal v roce 2006 Giocoma Borina, ředitele oddělení designu, jako jednoho z 50 nejvlivnějších návrhářů na světě.

Pokud si pro příklad chcete vychutnat svůj šálek kávy a připadat si při tom jako v luxusní kavárně na náměstí uprostřed Říma, stačí si vybrat jeden z automatů pro její přípravu – ať už se jedná o superautomaty, parní přístroje, kombinované přístroje nebo automaty pro výrobu espressa, moka či překapávané kávy, můžete si být jisti, že si vychutnáte každý doušek.

Produkty výrobce